Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Zawodnicy PMOS na trzecim i czwartym miejscu w międzynarodowym turnieju "Nadziei Olimpijskich" w Czechach

Kadrowicze chrzanowskiego Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego: Mateusz Drobiński i Wiktor Starczyński reprezentowali barwy Polski w finale Friendship Cup 2016. W finale nasi reprezentanci wykonali swoje pełne układy i w rezultacie Mateusz zajął 3. miejsce, a tuż za nim na 4. miejscu uplasował się Wiktor.

Międzynarodowy Turniej "Nadziei Olimpijskich" odbywał się w Jabloncu n.Nissou (Czechy) w dniach 8-9.10.2016. Mateusz i Wiktor rywalizowali w konkurencji skoki na trampolinie ze swoimi kolegami z Czech, Łotwy, Niemiec, Turcji, Portugalii, Szwajcarii, Holandii, Węgier, Iranu, Anglii, Słowacji i Finlandii. Bardzo mocno osadzony turniej przyniósł naszym zawodnikom wiele cennego doświadczenia startowego. Po bardzo emocjonujących eliminacjach do ścisłego finału zajmowali drugą i trzecią pozycję. Finał rozgrywany jest od zera a miejsca zajęte w eliminacjach decydują o kolejności startu. W finale nasi reprezentanci wykonali swoje pełne układy i w rezultacie Mateusz Drobiński zajął 3 miejsce a tuż za nim na 4 miejscu uplasował się Wiktor Starczyński.