Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych - program obchodów

Powiat chrzanowski i gmina Chrzanów zapraszają na obchody w ramach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Głównymi punktami obchodów będą: poświęcenie tablic z nazwą ronda im. rtm. Witolda Pileckiego oraz zachodniej obwodnicy Chrzanowa im. Żołnierzy Wyklętych oraz koncert patriotyczny Bożeny i Lecha Makowieckich dla wszystkich mieszkańców powiatu chrzanowskiego.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych - program obchodów

Na koncert w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza powiat chrzanowski. Bezpłatne wejściówki są do odebrania w Informacji i kasie kina MOKSiR.