INFORMACJA

Informacja o rozstrzygnięciu  II licytacji (aukcji) samochodu osobowego marki Skoda Superb.

INFORMACJA
  1.      Miejsce i termin przeprowadzonej licytacji (aukcji).

Dnia 28 lutego 2017 r. o godz. 1000 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Chrzanowie
przy ul. Partyzantów 2 (Sala Konferencyjna, II piętro, pokój 219 ) odbyła się II licytacja (aukcja) na sprzedaż samochodu osobowego marki Skoda Superb wykazanego do sprzedaży „OGŁOSZENIEM O II LICYTACJI SAMOCHODU SŁUŻBOWEGO STAROSTWA POWIATOWEGO W CHRZANOWIE” z dnia 9 lutego 2017 r.

II Licytację (aukcję) przeprowadziła komisja powołana Zarządzeniem Nr 9/2017 Starosty Chrzanowskiego z dnia 27 stycznia 2017 r.

1.      Oznaczenie przedmiotu licytacji (aukcji).

Przedmiotem II licytacji (aukcji) był samochód :

- Marka i model pojazdu: SKODA SUPERB SEDAN CLASSIC 2.0 TDI

- Nr indentyfikacyjny (VIN): TMBDR63U989019629

- Nr rejestracyjny: KCH99WW

- Rok produkcji: 2008

- Pojemność/moc silnika: 1968 cm3/103 KW

- Data pierwszej rejestracji: 17.03.2008 r.

- Ilość miejsc : 5

- Rodzaj paliwa: Olej napędowy

- Dopuszczalna masa całkowita: 585,00 kg

- Rodzaj nadwozia: SEDAN

- Rodzaj silnika: WYSOKOPRĘŻNY

- Rodzaj skrzyni biegów: MANUALNA

- Przebieg: 214586

- Termin ważności badania technicznego: 17.03.2017 r.

- Kolor: CZERŃ MAGICZNA

- Stan pojazdu: powypadkowy, pojazd garażowany, posiadający niezbędny przegląd techniczny, serwisowany w autoryzowanych serwisach.

- ubezpieczenie pojazdu: OC , WMA Standard ważne do 13.03.2017 r.

1.      Wynik licytacji (aukcji).

Do II licytacji (aukcji) nie przystąpiły żadne osoby/firmy.

II Licytacja (aukcja) zakończyła się wynikiem negatywnym, z uwagi na brak zainteresowanych.

STAROSTA CHRZANOWSKI

Janusz Szczęśniak