W marcu rozpocznie się Turniej 4 Hal

25 marca o godz. 9 w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie rozegrany zostanie pierwszy turniej w ramach Otwartych Amatorskich Mistrzostw Powiatu Chrzanowskiego w Piłce Siatkowej Halowej im. Jerzego Frasia.

W marcu rozpocznie się Turniej 4 Hal

Ostatni Turniej 4 Hal o Puchar Starosty Chrzanowskiego zostanie rozegrany jesienią. Turniej 4 Hal ma wyłonić amatorskiego mistrza powiatu chrzanowskiego. Każdy turniej rozgrywany jest w innej hali sportowej szkoły ponadgimnazjalnej.

Memoriał im. Jerzego Frasia - Jerzy Fraś zmarł 30 marca 2013 roku. Z wykształcenia humanista, z zamiłowania muzyk. Do 1993 r. pracował z młodzieżą w Szkole Podstawowej w Zatorze. W latach 1994 – 1999 pełnił funkcję dyrektora Zespołu Zarządzania i Obsługi Oświaty w Urzędzie Miejskim w Zatorze. Od 2000 do 2011 r. był dyrektorem Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego w Chrzanowie. Od maja 2011 r. był sekretarzem gminy Kęty.