Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie 2017

Zapraszamy wszystkich na Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie 2017, które odbędą się w dniach od 31 marca do 2 kwietnia w Katowicach. Walory i atrakcje turystyczne Ziemi Chrzanowskiej na targach prezentować będą pracownicy Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, Urzędu Miejskiego w Alwerni, Urzędu Miejskiego w Chrzanowie oraz Urzędu Miejskiego w Trzebini.

Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie 2017

Tegoroczna 23. edycja odbędzie się  w nowoczesnym obiekcie: Międzynarodowym Centrum Kongresowym zlokalizowanym w samym centrum Katowic, Plac Sławika i Antalla 1 (wejście obok katowickiego Spodka od ul. Olimpijskiej).