Zmarła Joanna Jaguś – skarbnik powiatu

Zmarła Joanna Jaguś, wieloletni skarbnik powiatu. Miała 59 lat. Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w dniu 1 kwietnia (sobota) o godz. 14 w kościele św. Mikołaja w Chrzanowie. Uroczystości pogrzebowe odbędą się na cmentarzu parafialnym w Chrzanowie.

Zmarła Joanna Jaguś – skarbnik powiatu

- Była pierwszym skarbnikiem powiatu i pełniła tę funkcję od 1999 roku. Wiele lat chorowała. Praca podtrzymywała ją na duchu i dawała siłę do walki z tą straszną chorobą. Dziś odeszła na wieczną wartę – mówił podczas dzisiejszej sesji Stanisław Dusza, przewodniczący Rady Powiatu Chrzanowskiego.

Joanna Jaguś pochodziła z Chrzanowa. Była absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Pracowała m.in. w Miejskim Zarządzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Libiążu, Wojewódzkim Przedsiębiorstwie Robót Inżynieryjnych i Budowalnych w Chrzanowie oraz Narodowym Banku Polskim Oddział w Oświęcimiu. W Starostwie Powiatowym w Chrzanowie została zatrudniona 1 marca 1999 roku.

Była mężatką, miała dwoje dzieci i wnuki.