Chrzanów pamięta o ofiarach katastrofy smoleńskiej i zbrodni katyńskiej

Przedstawiciele samorządu powiatowego i gminnego oraz chrzanowskiego muzeum złożyli kwiaty pod tablicami upamiętniającymi ofiary zbrodni katyńskiej i katastrofy smoleńskiej.

Chrzanów pamięta o ofiarach katastrofy smoleńskiej i zbrodni katyńskiej

W uroczystościach upamiętniających prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, jego małżonkę Marię i 94. ofiary katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem  10 kwietnia 2010 roku oraz ofiary zbrodni katyńskiej z Chrzanowa: przod. PP Jana Tomasza Oczkowskiego, mjr. dypl. WP Franciszka Marka Piekarskiego, por. rez. WP Emila Antoniego Stacha oraz ppor. rez. WP Włodzimierza Felicjana Strady, wzięli udział m.in. starosta Janusz Szczęśniak, wicestarosta Krzysztof Kasperek, Ryszard Kosowski - burmistrz Chrzanowa, Krzysztof Zubik - przewodniczący Rady Miejskiej w Chrzanowie, Zbigniew Mazur, dyrektor Muzeum w Chrzanowie.