W Mętkowie wystąpiła Krystyna Prońko

XI Koncert Papieski zorganizowała Fundacja Barka. Po mszy wystąpił przy fortepianie Przemysław Raminiak. Prowadzącym koncert był Andrzej Róg. Gwiazdą koncertu "Jesteś lekiem na całe zło" była Krystyna Prońko. Zobacz film.

W Mętkowie wystąpiła Krystyna Prońko

XI Koncert Papieski w Mętkowie zorganizowała Fundacja „Barka”.  Koncert został objęty honorowym patronatem Metropolity Archidiecezji Krakowskiej Ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, Pana Jacka Krupy Marszałka Województwa Małopolskiego, Pana Janusza Szczęśniaka Starosty Powiatu Chrzanowskiego oraz  Pana Radosława Warzechy Wójta Gminy Babice.

Wieczór rozpoczął się tradycyjnie uroczystą koncelebrowaną Mszą Świętą w intencji Papieża Polaka.

Zaraz po Mszy Świętej nastąpił wyczekiwany przez wszystkich przybyłych - jedenasty Koncert Papieski, którego gwiazdą była  tym razem Pani Krystyna Prońko znana z przebojów takich jak m.in. „Jesteś lekiem na całe zło”. Na Fortepianie zagrał Pan Przemysław Raminiak, a cały koncert poprowadził  Pan Andrzej Róg.

Ciekawostka

Jeśli chcesz poznać biografię gwiazdy wieczoru Pani Krystyny Prńko zapraszamy na stronę internetową:

www.pronko.pl