KONDOLENCJE

Z ogromnym smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 12.02.2018 roku zmarła w wieku 71 lat ś.p. Zofia Henryka Kasperek.  Panu Krzysztofowi Kasperkowi – Wicestaroście  Powiatu Chrzanowskiego i Jego Małżonce Iwonie serdeczne wyrazy współczucia  z powodu śmierci Mamy i Teściowej składają Starosta Chrzanowski, Zarząd Powiatu wraz z pracownikami Starostwa oraz Przewodniczący Rady Powiatu Chrzanowskiego i Radni.

Jednocześnie informujemy, że nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w dniu 15 lutego 2018 roku (czwartek) o godzinie 15:00 w Kościele św. Jana Chrzciciela w Chrzanowie.

KONDOLENCJE

Uroczystości pogrzebowe odbędą się na cmentarzu parafialnym w Kościelcu.