Zapraszamy na spotkania dotyczące Budżetu Obywatelskiego

W bieżącym roku Samorząd Województwa Małopolskiego realizuje trzecią już edycję Budżetu Obywatelskiego Małopolski. Doświadczenia pokazują, że inicjatywa cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców, zaś wykonane w ramach BO zadania dobrze służą Małopolanom.

Zapraszamy na spotkania dotyczące Budżetu Obywatelskiego

Wśród działań przybliżających cel i zasady przedsięwzięcia przewidziane zostały w każdym powiecie warsztaty informacyjno - edukacyjne. Będą one dobrą okazją do uzyskania konkretnych informacji na temat możliwości udziału w projekcie.

Na spotkaniach będą obecni eksperci – pracownicy merytoryczni, którzy odpowiadają za ocenę projektów. Rozmowa z nimi pozwoli rozwiać wątpliwości, upewnić się czy wniosek jest zgodny z regulaminem, spełni wymagania formalne i prawne.

Miejsce i termin spotkania dla powiatu chrzanowskiego: 16 kwietnia 2018 r. (poniedziałek), godzina 17.00, Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie, ul. F. Focha 3.

Udział w spotkaniu nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu. W związku z powyższym prosimy o rozpropagowanie niniejszej informacji tak szeroko, jak to tylko możliwe.

Szczegółowe informacje na temat projektu można znaleźć na stronie internetowej: www.bo.malopolska.pl.