Ogłoszenie

Wyłoniono podmiot, który będzie realizował nieodpłatną pomoc prawną w roku 2019.

Zarząd Powiatu Chrzanowskiego informuje, że w dniu 13 grudnia 2018 roku w wyniku przeprowadzonego postępowania w trybie konkursu ofert:

na realizację zadania w roku 2019 zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie Powiatu Chrzanowskiego wyłoniony został podmiot, któremu zlecone zostanie w/w zadanie na podstawie umowy.

Podmiotem tym jest:

Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga w Porębie-Żegoty

Dotacja na ww. zadanie została określona w projekcie budżecie powiatu na rok 2019 i wynosi: 190.080,00 zł.