Rolniku, wyślij wniosek o dopłaty! Zostały już tylko dwa tygodnie!

Od ubiegłego roku zmianie uległy zasady ubiegania się o dopłaty bezpośrednie. Wnioski składane są OBOWIĄZKOWO w formie elektronicznej. Służy do tego aplikacja eWniosekPlus, dostępna na stronie internetowej www.arimr.gov.pl.

Wniosek można wysłać z dowolnego miejsca, o dowolnej porze dnia i to przez cały tydzień, ale trzeba zdążyć do 15 maja! W przypadku wniosków złożonych po 15 maja (ale nie później niż do 11 czerwca) będą przyznawane dopłaty pomniejszane o 1 proc. za każdy dzień opóźnienia.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oferuje wsparcie techniczne. W biurach powiatowych ARiMR dostępne są stanowiska z dostępem do Internetu, przy których rolnicy mogą korzystać z aplikacji, wypełnić i wysłać wniosek.

Wyślij wniosek, póki aplikacja działa sprawnie i nie jest przeciążona! Przyjdź, nie zwlekaj, a nie trzeba będzie czekać w kolejkach.

Informacje dotyczące eWniosku

•         w Biurach Powiatowych ARiMR
  •         na stronie internetowej www.arimr.gov.pl