Widowiskowe XV Powiatowe Zawody Sportowo- Pożarnicze Powiatu Chrzanowskiego

Podczas XV Powiatowych Zawodów Sportowo Pożarniczych Powiatu Chrzanowskiego strażacy pokazali jak zwykle najwyższy poziom. Impreza odbyła się w 15 czerwca na boisku piłkarskim w Libiążu.

Widowiskowe XV Powiatowe Zawody Sportowo- Pożarnicze Powiatu Chrzanowskiego

I miejsce w kategorii Senior wywalczyli ochotnicy z OSP Grojec. Drugie miejsce należało do OSP Luszowice, a trzecie do OSP Alwernia. W kategorii KDP nie mieli zobie równych także ochotnicy z Grojca. Za nimi na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy z OSP Psary, a na trzecim z OSP Babice. Gratulujemy!

Puchary zwycięskim drużynom wręczał wicestarosta Bartłomiej Gębala.Pogratulował umiejętności i podziękował za pracę na rzecz lokalnej społeczności.

Zobaczcie zdjęcia z imoprezy!