Uwaga! Zmiany godzin pracy punktu NPO w Libiążu

Punkt nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Libiążu (Miejska Biblioteka Publiczna przy ul. Górniczej 11) od 13 marca do 31 marca 2020 roku będzie czynny: w poniedziałek, środę, piątek w godzinach od 12 do 16. We wtorek i czwartek od godz. 9 do 13.

Wejście do punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego tylko od strony parkingu. Rejestracja wizyt tylko w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, nr tel. 32 625 79 64 lub pod adresem: www.powiatchrzanowski.npp-24.pl.