Powiatowy Konkurs Plastyczny „DLA MOJEJ MAMY”.

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini zaprasza dzieci z przedszkoli ( 5 i 6-latki), uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Powiatu Chrzanowskiego do udziału w II edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego „DLA MOJEJ MAMY”.

na plakacie mama i dzieco podające jej rysunek nad dzieckiem napis konkurs plastyczny, na plakacie  serca, serpentyna jasno czerwona z napisem dla mojej mamy, tło plakatu niebieskie

EGULAMIN II POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „DLA MOJEJ MAMY”

Organizator: Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini

1. Tematem tegorocznej edycji konkursu jest utrwalenie wizerunku mamy w postaci portretu widziany oczami dziecka z dedykacją.

2. Konkurs adresowany jest do dzieci z przedszkoli (5 i 6-latki), uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Powiatu Chrzanowskiego.

3. Celem konkursu jest:

• rozwijanie aktywności twórczej i wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży
  • pogłębianie umiejętności warsztatowych w zakresie tworzenia portretu, postaci ludzkiej
  • prezentacja twórczości plastycznej dzieci i młodzieży

4. Technika wykonania – rysunek namalowany farbami, kredkami ołówkowymi lub akwarelowymi, pastelami, witraż, grafika komputerowa i inne techniki płaskie. FORMAT PRACY PLASTYCZNEJ A-3

5. Każdy uczestnik przesyła jedną pracę z dołączoną metryczką (załącznik 1 do regulaminu) oraz klauzulę informacyjną (załącznik 2 do regulaminu).

6. Oceniać będziemy pomysłowość oraz staranność wykonania pracy.

7. Ostateczny i niepodważalny werdykt podejmie jury konkursowe.

8. Komisja konkursowa przyzna nagrody w 5 kategoriach:

• I kategoria przedszkola ( 5 i 6-latki)
  • II kategoria uczniowie szkół podstawowych klasy I-III
  • III kategoria uczniowie szkół podstawowych klasy IV-VI
  • IV kategoria uczniowie szkół podstawowych klasy VII-VIII
  • V kategoria uczniowie szkół ponadpodstawowych

9. PRACE LAUREATÓW ZOSTANĄ OPUBLIKOWANE NA STRONIE PMDK i STRONIE POWIATU CHRZANOWSKIEGO.

Termin nadsyłania prac plastycznych do Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Trzebini upływa 10 maja 2021r.
10. Wyniki konkursu w dniu 26 maja 2021r. na stronie internetowej www.pmdk-trzebinia.pl

PLIKI DO POBRANIA: