Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie zaprasza LITERACKI MEETING

9 sierpnia 2022
Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie
Chrzanów, ul. Władysława Broniewskiego 10C
Biała treść. W tle książki, ołowki i postać czytająca książkę.

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie zaprasza 9 sierpnia na godz. 17:30 na LITERACKI MEETING, organizowany w ramach ŚWIATOWEGO DNIA MIŁOŚNIKÓW KSIĄŻKI.

W holu biblioteki przygotowane zostanie miejsce mityngowe, klimatycznie i z dekoracjami tak, aby miłośnicy książek ten czas spędzili wyjątkowo.

Uczestnicy na spotkanie przynoszą ze sobą książkę, o której opowiedzą kilka słów, zaprezentują ją i przeczytają fragment (może to być książka z dzieciństwa, którą przeczytał ostatnio i zrobiła na nim wrażenie, ta do której wraca co jakiś czas lub „odkurzona” po latach… etc.). Przyniesioną książkę uczestnik będzie mógł podarować innemu uczestnikowi.
W programie dodatkowo: test czytelniczy, ciekawostki książkowe i przedstawienie oferty wydawniczej Wydawnictwa Pactwa, z ew. możliwością zakupu książek w oryginalnych koszulkach https://www.wydawnictwopactwa.pl

Literacki meeting to oczywiście forma zabawy książką i literaturą, ale również okazja do kolejnego spotkania i porozmawiania o książkach.

W spotkaniu można brać udział aktywnie lub być tylko obserwatorem.


Szczegóły na: https://www.mbp.chrzanow.pl/2022/07/zapraszamy-na-literacki-meeting-w-ramach-swiatowego-dnia-milosnikow-ksiazki