Dzień Patrona Miasta

4 grudnia 2022
MOKSiR

O 10:30 z chrzanowskiego Rynku wyruszy Cross Świętego Mikołaja.
O godz. 16:15 na chrzanowskim rynku odbędzie się uroczyste rozświetlenie choinki. Prócz świątecznej atmosfery nie zabraknie występów artystycznych (zaprezentują się uczestnicy sekcji artystycznych działających w MOKSiR Chrzanów). Spędźmy ten wieczór razem! Wstęp wolny!
Natomiast o godz. 17:00 w sali teatralnej Domu Kultury premiera „Zimowego koncertu bajkowego” z piosenkami z filmów Walta Disneya. Impreza biletowana. Ten wyjątkowy koncert będzie spotkaniem z kultowymi bohaterami filmów, podróżą po bajkowym świecie pełnym niespodzianek i niezapomnianych nut – usłyszymy m.in. tematy z Vaiany, Pocahontas, Pięknej i Bestii, Króla Lwa czy Krainy Lodu. W holu będzie można nabyć ręcznie robione pierniki.