Aktualności - luty 2006

From Warsaw to New York - prapremiera polska

W piątkowy wieczór, tj. 10 lutego o godz. 18.00 w Dworze Zieleniewskich odbędzie się prapremiera polska spektaklu teatralno-muzycznego pn. "From Warsaw to New York" - wstęp wolny.
Koncert Walentynkowy - Jacek Borkowski z córką Karoliną Borkowską

17 lutego 2006 r. o godz. 18.00 w Dworze Zieleniewskich w Trzebini odbędzie się Koncert Walentynkowy Jacka Borkowskiego oraz Karoliny Borkowskiej. Program przewiduje humor, kabaret, monologi satyryczne i przede wszytkim piosenki, największe przeboje Franka Sinatry. Bilet normalny - 15 zł, ulgowy 7,50 zł.
Powiatowe spotkanie

Sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Chrzanowie w poniedziałkowy poranek była miejscem spotkania przedstawicieli trzech powiatów - chrzanowskiego, olkuskiego oraz oświęcimskiego.
By się ustrzec ptasiej grypy

Główny Inspektor Sanitarny, Andrzej Trybusz przygotował kilka zaleceń, których stosowanie pozwoli uchronić się przed ptasią grypą.
Złota Odznaka Związku Inwalidów Wojennych

Podczas XLIV Sesji Rady Powiatu Chrzanowskiego, która odbyła się 23 lutego 2006 r., Związek Inwalidów Wojennych uhonorował Złotą Odznaką Panią Lidię Girek - Lasek - Radną Powiatu Chrzanowskiego.
Powiatowe spotkanie

By się ustrzec ptasiej grypy

Złota Odznaka Związku Inwalidów Wojennych

Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych

27 lutego 2006 Powiatowy Urząd Pracy wspólnie ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Integracji zorganizował spotkanie informacyjne w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie dla osób niepełnosprawnych z powiatu chrzanowskiego, zarejestrowanych w ewidencji PUP jako bezrobotni lub poszukujący pracy.
Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych