Aktualności - marzec 2009

Po przetargach. Budujemy.

Zainteresowanie przetargami na budowę hali sportowej przy chrzanowskim „starym liceum” oraz na remont pomieszczeń i termomodernizację budynku przy ul. Focha 3 w Chrzanowie było ogromne.
5 marca 2009
Utrudnienia ruchu na chrzanowskim rondzie od 13 marca

W piątek 13 marca o godz. 9 zostaną wprowadzone zmiany organizacji ruchu w okolicach chrzanowskiego ronda. Jego przebudowa zakończy się prawdopodobnie w czerwcu.
6 marca 2009
Uwaga!!!  już wkrótce rusza akcja TALAR CHRZANOWSKI !!!

Uwaga!!! już wkrótce rusza akcja TALAR CHRZANOWSKI !!!

Szanowni Państwo,Powiat Chrzanowski we współpracy z Firmą MKM Hobby s.c. wydaje monetę lokalną w postaci „8 Talarów Chrzanowskich”. Akcja pn. TALAR CHRZANOWSKI ma na celu promocję powiatu chrzanowskiego nie tylko w środowisku numizmatyków, ale również na terenie całej Polski. Mając na uwadze to, iż moneta ma charakter lokalny...
12 marca 2009
Powiat chrzanowski po rosyjsku

Strona internetowa powiatu chrzanowskiego jest dostępna dla internautów w wersji rosyjskiej.
16 marca 2009
Wszystko przez dziadków

Sebastian Piskozub i Szymon Jarosiński, uczniowie I LO w Trzebini, zdobyli 82 na 100 możliwych punktów w międzynarodowym konkursie historycznym Oxford Educational „Świat bez granic".
17 marca 2009
Otwarcie pracowni kosmetycznej w PCKU

Jest nowoczesna, przestronna i wyposażona we wszystko, czego nowoczesny gabinet kosmetyczny potrzebuje - tak można podsumować otwarcie pracowni kosmetycznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie, które odbyło się 17 marca 2009r.
18 marca 2009
Uwaga !!!! - Zmiana godzin pracy Starostwa Powiatowego w Chrzanowie

Od dnia 1 kwietnia 2009r. Starostwo Powiatowe w Chrzanowie będzie pracować w innych godzinach niż dotychczas. Najważniejsza zmiana dotyczy poniedziałku i piątku.
19 marca 2009
Zapraszamy na Targi Turystyczne

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia stoiska powiatu chrzanowskiego na XV Jubileuszowcyh Międzynarodowych Targach Turystyki, Sprzętu Turystycznego, Żeglarskiego i Sportowego GLOB 2009. , które odbęda się od 27 do 29 marca 2009 r. w godzinach 10.00-17.00 przy ul. Bytkowskiej 1B w Katowicach. Wstęp na targi jest bezpłatny.
20 marca 2009
Ponad stu uczestników Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania

20 marca 2009
RUSZYŁA AKCJA „TALAR CHRZANOWSKI”

Szanowni Państwo, od dnia dzisiejszego na lokalnym rynku pojawiła się moneta „8 Talarów Chrzanowskich” reprezentująca Kościół pw. Św. Mikołaja w Chrzanowie. To pierwsza z serii monet, które zostaną wydane przez Powiat Chrzanowski we współpracy z firmą MKM Hobby s.c.
23 marca 2009
Pierwsi na ogólnopolskiej liście rankingowej

Projekt informatyczny p.n. „e.SOS@powiat.chrzanowski.pl - Inteligentna Platforma pomocowa na terenie Powiatu Chrzanowskiego" jest na pierwszym miejscu listy rankingowej MSWIA w Polsce.
23 marca 2009
Spotkanie z Jego Eminencją Kardynałem Stanisławem Dziwiszem

W dniu 21.03.2009 roku odbyło się coroczne spotkanie z Honorowym Patronem Fundacji Szlaki Papieskie Jego Eminencją Księdzem Kardynałem Stanisławem Dziwiszem.
24 marca 2009
Kuchnia z prawdziwego zdarzenia

Najnowocześniejsza pracownia gastronomiczna w Zespole Szkół Techniczno - Usługowych w Trzebini otwarta.
24 marca 2009
Otwarty konkurs ofert na zlecenie realizacji zadań Powiatu Chrzanowskiego

Zarząd Powiatu Chrzanowskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na zlecenie realizacji zadań Powiatu Chrzanowskiego w 2009 r. w zakresie kultury fizycznej i sportu.
27 marca 2009
Podwójny sukces podczas targów turystycznych w Katowicach

Powiat Chrzanowski otrzymał nagrody w dwóch kategoriach konkursu z okazji XV Jubileuszowych Międzynarodowych Targów Turystyki, Sprzętu Turystycznego, Żeglarskiego i Sportowego GLOB 2009, które odbyły się w dniach 27-29.03.2009 r. w Katowicach.
30 marca 2009
Badaj się, bądź zdrów

Nie chcesz umrzeć na raka jajnika, albo na zawał serca? Chorobie możesz zapobiec. W Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie w kwietniu ruszają dwa programy zdrowotne: profilaktyki wczesnego wykrywania raka jajnika u kobiet i niewydolności serca oraz ostrych zespołów wieńcowych u mężczyzn.
30 marca 2009