Aktualności - grudzień 2007

Organizacje i przedsiębiorcy korzystają z dyżurów doradczych

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie we współpracy z ROEFS przy Instytucie Studiów Strategicznych w Krakowie i MISTIA w Krakowie prowadzi cykl bezpłatnych konsultacji dla zainteresowanych podmiotów.
5 grudnia 2007
Informacja urzędowa

Uprzejmie informujemy, że w dniu 21 grudnia o godz. 9:00 na dużej sali narad /219/ w budynku Starostwa Powiatowego w Chrzanowie odbędzie się posiedzenie  Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa  i Porządku działającej przy Staroście.
7 grudnia 2007
Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii

Informujemy, że w związku z przypadkami ptasiej grypy na terenie Polski Powiatowy Lekarz Weterynarii w Chrzanowie wprowadza dodatkowe dyżury pracowników chrzanowskiego Inspektoratu. Ponadto Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi wydał nowe rozporządzenie w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem grypy ptaków.
10 grudnia 2007
Młodzież zwiedza Starostwo

11 grudnia w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie gościła grupa uczniów z Zespołu Szkół w Libiążu.
12 grudnia 2007
Nowe wnętrza Poradni przyjazne dla dzieci

12 grudnia w budynku przy ul. Focha 3 Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak i Wicestarosta Adam Potocki uczestniczyli w uroczystym otwarciu nowej siedziby Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Chrzanowie.
13 grudnia 2007
Goście z dalekiego kraju

Powiat chrzanowski gościł już delegacje z różnych krajów ale jeszcze nigdy z tak odległego jak Chiny. Tym bardziej było nami miło poznać przedstawicieli miasta Guangzhou, którzy przyjechali na ziemię chrzanowską z krótką wizytą.
14 grudnia 2007
Okresowa ochrona jodły pospolitej

Informujemy, że w okresie od 15.12.2007 roku do dnia 15.01.2008 roku na terenie województwa małopolskiego obowiązuje zakaz niszczenia, uszkadzania, pozyskiwania, przetrzymywania, posiadania oraz zbywania, nabywania, oferowania do sprzedaży jodły o wysokości do 5 metrów.
18 grudnia 2007
Światełko Betlejemskie dla powiatu chrzanowskiego

19 grudnia harcerze z Komendy Hufca ZHP w Trzebini przekazali na ręce Przewodniczącego Rady Powiatu Chrzanowskiego Andrzeja Urygi i Wiceprzewodniczących „Betlejemskie Światło Pokoju”.
20 grudnia 2007