Aktualności - lipiec 2019

Są pieniądze na rozwój zawodowy dla mieszkańców

Wojewódzki Urząd Pracy ma do rozdania aż 65 mln zł na szkolenia ogólne oraz 70 mln zł na szkolenia zawodowe. Pieniądze mają trafić do Małopolan, w tym mieszkańców powiatu chrzanowskiego.
5 lipca 2019
Ruszyła kampania "Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej"

Nie jesteś żołnierzem, ale myślisz o służbie w szeregach Wojska Polskiego? Chcesz sprawdzić swoją kondycję albo zobaczyć jak ćwiczą żołnierze w jednostkach wojskowych? Masz ukończone 18 lat i dobry stan zdrowia? Ta akcja jest właśnie dla Ciebie.
8 lipca 2019
Gospodynie! Pochwalcie się swoim stoiskiem!

Rusza konkurs Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na najpiękniejsze stoisko Koła Gospodyń Wiejskich.
8 lipca 2019
Rusza nabór do II edycji konkursu „Na wsi najlepiej”

Konkurs organizuje Polska Organizacja Turystyczna. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 lipca.
9 lipca 2019
Ruszył konkurs „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła XI edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Komitet ds. UNESCO.
10 lipca 2019
Zlot Środowiska Synów i Córek Pułku w Krakowie

Zlot Środowiska Synów i Córek Pułku odbędzie się w tym roku w Krakowie i potrwa od 12 do 15 września. Weźmie w nim udział około70 osób z całego kraju.
11 lipca 2019
Trwa rekrutacja do Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie

PCKU zaprasza wszystkich, którzy ukończyli 18 rok życia, bez względu na wiek, aktualny poziom wykształcenia i sytuację życiową, wszystkich, którzy chcą zamiany w swoim życiu zawodowym. Nauka w PCKU jest bezpłatna.
12 lipca 2019
Uwaga! 29 lipca urząd będzie czynny krócej

Ważna wiadomość dla mieszkańców powiatu chrzanowskiego, którzy planują w poniedziałek, 29 lipca odwiedzić chrzanowskie starostwo. Tego dnia urząd będzie czynny o dwie godziny krócej.
15 lipca 2019
Dwa konkursy dedykowane Orkiestrom Dętym z Małopolski

Zarząd Województwa Małopolskiego uruchomił dwa konkursy dedykowane Orkiestrom Dętym z terenu Województwa Małopolskiego: Konkurs „Małopolskie Orkiestry Dęte 2019” oraz „Małopolskie Orkiestry Dęte 2019 – NA START!”
15 lipca 2019
Zobacz najnowszy spot Powiatu Chrzanowskiego! W roli głównej Miss Polonia 2018!

Powiat Chrzanowski I Miss You! Pod takim hasłem Miss Polonia 2018 roku Milena Sadowska promuje swoje rodzinne strony.
16 lipca 2019
Piknik motocyklowy nad Balatonem w najnowszym filmie TV Powiat

Zlot motocyklowy nad Balatonem w Trzebini przyciągnął tłumy. Zobaczcie jak bawili się uczestnicy imprezy w najnowszym materiale TV Powiat.
18 lipca 2019
Zgłoś się do konkursu  „Adamed dla Seniora”

Zgłoś się do konkursu „Adamed dla Seniora”

20 000 zł – tyle wynosi pula nagród w tegorocznej edycji konkursu „Adamed dla Seniora”. O granty powalczyć mogą organizacje, które mają pomysł na zaktywizowanie Seniorów ze swojego regionu i zachęcenie ich do aktywnego spędzania czasu.
22 lipca 2019
"Pan Moniuszko zaprasza do tańca" 11 sierpnia w Wygiełzowie

11 sierpnia o godz. 17 w amfiteatrze na terenie Nadwiślańskiego Parku Etnograficznego w  Wygiełzowie i Zamku Lipowiec wystąpią Tancerze Baletu Cracovia Danza i Zespół Marii Pomianowskiej z programem "Pan Moniuszko zaprasza do tańca".
23 lipca 2019
Iracki Kurdystan - ukryte piękno pośrodku historii wojny

21 sierpnia o godz. 17 warto wybrać się do chrzanowskiego Domu Urbańczyka na wykład Radosława Siewniaka. Publicysta, ewangelista i założyciel Stowarzyszenia Do Źródła przeprowadzi wykład pod tytułem: "Iracki Kurdystan - ukryte piękno pośrodku historii wojny"
23 lipca 2019
Trwają zapisy na warsztaty fotograficzne w Alwerni

Osoby, które chciałyby zgłębić tajniki fotografii mają szansę wziąć udział w warsztatach, które zaplanowano na 10 i 11 sierpnia w Alwerni. Zajęcia będą bezpłatne.
24 lipca 2019
24 lipca obchodzimy Święto Policji

24 lipca to szczególna data dla policjantów i pracowników Policji. Dokładnie tego dnia 1919 roku powołano Policję Państwową.
24 lipca 2019
Targi Seniora w Krakowie. Warto tam być!

Na 27 i 28 września zaplanowano Targi Seniora w Krakowie. Odbędą się w Międzynarodowym Centrum Targowo - Kongresowym Expo Kraków przy ul. Galicyjskiej 9.
26 lipca 2019
Przyłącz się do akcji "Podaruj wiersz"

Chrzanowska biblioteka przystąpiła do ogólnopolskiej akcji społecznej Fundacji im. Zbigniewa Herberta -  PODARUJ WIERSZ.  Inspiracją akcji są listy-wiersze poety do przyjaciół. Video.
31 lipca 2019