Aktualności - marzec 2007

Wręczenie Złotego Krzyża Zasługi

W dniu 28 lutego w 2007 r. podczas IV Sesji Rady Powiatu Chrzanowskiego odbyło się uroczyste wręczenie Złotego Krzyża Zasługi dla emerytowanego pracownika starostwa Pani Stanisławy Knapik.
Koncert klubowy zespołu Jack Band

W dniu 4 marca 2007 o godzinie 18.00 w restauracji Nowa w Chrzanowie odbył się koncert klubowy zespołu Jack Band. Przy pełnej sali zespół koncertował ponad dwie godziny przedstawiając szeroki repertuar instrumentalno – wokalny.
Siedziba Powiatowego Urzędu Pracy na miarę XXI wieku

9 marca 2007 miało miejsce uroczyste otwarcie nowej siedziby Powiatowego Urzędu Pracy, który obecnie mieści się na ulicy Słowackiego 8 w Chrzanowie.
Wiosenny kurs żeglarski

Zaproszenie dla amatorów żeglarstwa: Bezan Yacht Club i LOK Chrzanów organizują nad zalewem Chechło w Trzebini kurs na stopień "Żeglarz jachtowy".
13 marca 2007
Targi Edukacyjne 2007

16 marca w budynku chrzanowskiego MOKSiR-u odbyły się V Powiatowe Targi Edukacyjne. Ofertę edukacyjną przedstawiły szkoły ponadgimnazjalne, prowadzone przez powiat chrzanowski oraz niepubliczne, prowadzone przez Towarzystwo Oświatowe Ziemi Chrzanowskiej i Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców w Libiążu.
28 marca 2007
Targi Turystyczne SILESIA TOUR GLOB 2007 w Katowicach

Władze Powiatu wraz z Wydziałem Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Chrzanowie zapraszają do odwiedzenia naszego Stoiska podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych SILESIA TOUR GLOB 2007, które odbędą się w najbliższy weekend tj. 30. 03. – 1.04. 2007 r. w katowickim SPODKU. Godziny otwarcia: 10:00 – 18:00.
29 marca 2007