Targi Turystyczne SILESIA TOUR GLOB 2007 w Katowicach

Władze Powiatu wraz z Wydziałem Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Chrzanowie zapraszają do odwiedzenia naszego Stoiska podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych SILESIA TOUR GLOB 2007, które odbędą się w najbliższy weekend tj. 30. 03. – 1.04. 2007 r. w katowickim SPODKU. Godziny otwarcia: 10:00 – 18:00.
Targi Turystyczne SILESIA TOUR GLOB 2007 w Katowicach

Ceny biletów:
bilet normalny: 8 zł
bilet ulgowy: 6 zł (za okazaniem legitymacji)
bilet rodzinny (2+1 lub 2+2): 16 zł
bilet grupowy (10 osób + opiekun): 40 zł

SILESIA Tour Glob 2007 to największa impreza na Śląsku i jedna z najważniejszych w Polsce. Jej celem jest promocja regionów, biur podróży oraz agencji turystycznych polskich oraz zagranicznych, firm przewozowych, jak również gestorów bazy noclegowej.
Przewidziano liczne atrakcje i konkursy dla odwiedzających, m.in. możliwość wygrania wycieczek do Francji i Hiszpanii, aparatu cyrowego, biletów na koncert zespołu Pearl Jam.

Serdecznie zapraszamy!!!

Program targów

Lista wystawców

Informacje dla odwiedzających

Przez cały okres Targów zapraszamy na pokazy walk i tańców średniowiecznych, które będą odbywały się przed Spodkiem, a także na pokazy widowiskowych gier wikińskich realizowanych przez Drużynę Wikingów i Celtów "Villsvin Hird" - Teren Zewnętrzny - stoisko firmy Kortunal - Turystyka i Przygoda.