Aktualności - maj 2024

Inauguracyjna sesja Rady Powiatu Chrzanowskiego

7 maja odbyła się inauguracyjna sesja nowo wybranej Rady Powiatu Chrzanowskiego. W VII kadencji Rady Powiatu zasiadać będzie 23 radnych. O dwóch mniej niż poprzednio. Video.
7 maja 2024
Jadący samochód

Ogłoszenie

22 lipca 2023 roku weszły w życie przepisy prawa, które przewidują automatyczne wygaszenie decyzji o rejestracji pojazdu, którego właściciele nie dokonywali okresowego badania technicznego oraz nie ubezpieczali, w ramach obowiązkowego ubezpieczenia OC pojazdów, na okres co najmniej 10 lat. Dotyczy to pojazdów zarejestrowanych przed...
9 maja 2024
Plakat, ciemne tło, napisy

III Piknik NGO wkrótce!

Wydarzenie jest idealną okazją, by pokazać, jak wiele organizacji każdego dnia działa w imieniu społeczności lokalnej oraz ile osób stoi za zmianami, które mają wpływ na naszą codzienność.
16 maja 2024

Ciąg pieszo-rowerowy wzdłuż ulic: Słowackiego w Trzebini i Trzebińskiej w Pile Kościeleckiej

Rozpoczęliśmy drugi etap rozbudowy ul. Słowackiego w gminie Trzebinia.
17 maja 2024
młodzież uśmiecha się, część osób trzyma dyplomy w rękach

V Ogólnopolska Spartakiada Zawodowa

Branżowa Szkoła I Stopnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Chrzanowie już po raz IV zorganizowała Ogólnopolską Spartakiadę Zawodową hotelarsko-budowlaną pod patronatem Starosty Chrzanowskiego.
17 maja 2024