RUSZYŁA AKCJA „TALAR CHRZANOWSKI”

Szanowni Państwo, od dnia dzisiejszego na lokalnym rynku pojawiła się moneta „8 Talarów Chrzanowskich” reprezentująca Kościół pw. Św. Mikołaja w Chrzanowie. To pierwsza z serii monet, które zostaną wydane przez Powiat Chrzanowski we współpracy z firmą MKM Hobby s.c.

RUSZYŁA AKCJA „TALAR CHRZANOWSKI”

Od dnia dzisiejszego do 16 kwietnia 2009 roku monety zostają wprowadzone do obiegu, można kupować za nie towary i usługi w określonych punktach na terenie powiatu chrzanowskiego.

„8 TALARÓW CHRZANOWSKICH” = 8 ZŁOTYCH

fot. MKM Hobby

Głównym dystrybutorem „8 Talarów Chrzanowskich” jest Bank Spółdzielczy
w Chrzanowie
– monety można nabyć we wszystkich jego oddziałach na terenie powiatu chrzanowskiego.

Dodatkowo w okresie trwania akcji (23.03.2009 – 16.04.2009 r.) w każdy poniedziałek i czwartek firma MKM Hobby sprzedawać będzie monety na stoisku w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie, ul. Partyzantów 2, 32-500 Chrzanów (parter – obok windy).

Ważne!!! Po 16 kwietnia 2009 roku „8 Talarów Chrzanowskich” będzie mieć jedynie wartość kolekcjonerską.

Bardzo dziękujemy firmom, które włączyły się w promocję „8 Talarów Chrzanowskich”. Poniżej prezentujemy ich listę.

LISTA PUNKTÓW, W KTÓRYCH HONOROWANA JEST MONETA „8 TALARÓW CHRZANOWSKICH”

1. FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „NOWA”, AL. HENRYKA 27, CHRZANÓW
2. FOTO STUDIO PTAK, UL. PIASTOWSKA 15, CHRZANÓW
3. ATLANTIC, UL. SĄDOWA 4 A, CHRZANÓW