Powiat Chrzanowski na Międzynarodowych Targach Turystycznych Silesia Tour Glob 2007

W dniach 30.03 -1.04. 2007 r. Wydział Promocji Rozwoju Starostwa Powiatowego w Chrzanowie uczestniczył w Międzynarodowych Targach Turystycznych Silesia Tour Glob 2007.

Targi zgromadziły wielu wystawców z całego kraju, jak również z zagranicy.
Dla zwiedzających przygotowano wiele atrakcji. Powiaty, województwa, gminy  zachęcały do odwiedzenia ich swoich regionów i poznania panujących tam zwyczajów. Stoisko Powiatu Chrzanowskiego zgromadziło licznych gości. Nasza oferta pokazywała możliwości uprawiania turystyki weekendowej w Powiecie. Przygotowano liczne materiały promocyjne: ulotki, foldery, książki, informatory, albumy oraz wiele gadżetów, dzięki czemu odwiedzający otrzymywali informacje o tym, co warto zobaczyć w Powiecie Chrzanowskim oraz gdzie wybrać się w wolnym czasie. Zachęcaliśmy do aktywnego wypoczynku poprzez rozpowszechnianie informacji o szlakach rowerowych oraz turystycznych. Dodatkową atrakcją była obecność Kół Gospodyń Wiejskich. W sobotę zawitały do nas Płazianki które przygotowały poczęstunek wielkanocny oraz zaprezentowały swój repertuar na scenie. Natomiast w niedzielę gościliśmy Zagórzanki, Kolo Gospodyń Wiejskich przygotowało przepyszne wypieki, które tak wszystkim smakowały, że w mig znikały ze stołu.
Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska międzynarodowe: Afryka, Indie, Węgry, Chorwacja czy Turcja, na których można było zasmakować egzotycznych potraw i poznać przedsmak najodleglejszych zakątków świata. Goście zgromadzeni na Targach mogli zapoznać się z ofertami biur podróży, które zachęcały do wyjazdów wakacyjnych w najbliższym sezonie.
Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje i konkursy z nagrodami.

Wszystkim bardzo dziękujemy za odwiedzenie stoiska Powiatu Chrzanowskiego.