Szachiści zagrają w Trzebini

Urodziłeś się w latach 1991-2001? Grasz w szachy? Chcesz się zmierzyć z zawodnikami z kraju i zagranicy? Zgłoś się do udziału w XIV Międzynarodowym Turnieju Młodych Talentów w Szachach Aktywnych. Zawody zostaną rozegrane w najbliższy weekend (14-15 lutego) w Szkole Podstawowej nr 8 w Trzebini.

Szachiści zagrają w Trzebini

Turniej organizują UKS „Hetman Koronny” i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Trzebini. Mecenasami zawodów pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego są: Starostwo Powiatowe w Chrzanowie oraz Urząd Miasta w Trzebini. Grze młodych zawodników będzie przyglądał się Jan Kusina, prezes Polskiego Związku Szachowego. Dyrektorem turnieju jest Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak.
Uczestnictwo w turnieju zapowiedzieli już szachiści z Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Ukrainy, Słowacji i Austrii. M-GOKSiR przyjmuje zgłoszenia do 11 lutego (ul. Kościuszki 74 w Trzebini, tel. 032 612 14 97, 612 16 02, fax. 611 06 21). Wpisowe wynosi 40 zł. Zawodnicy UKS „Hetman Koronny” oraz uczestnicy kół szachowych w Wiejskich Domach Kultury w gminie Trzebinia są zwolnieni  z tej opłaty. Pozostali mieszkańcy powiatu chrzanowskiego uiszczają opłatę startową w wysokości 20 zł.