Najlepsi w udzielaniu pierwszej pomocy

W Powiatowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy organizowanych przez chrzanowski oddział PCK wygrały reprezentacje Publicznego Gimnazjum nr 2 w Chrzanowie oraz Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini.

Najlepsi w udzielaniu pierwszej pomocy

Zespół PG nr 2 w Chrzanowie tworzyli: Adrianna Kołodziejczak, Monika Issakiewicz, Michal Radwański, Aleksandra Nowak i Kamil Koniuch.

Wśród finalistów w kategorii gimnazja znaleźli się również uczniowie Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu (drugie miejsce) i Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Płazie (trzecia lokata).

Wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych najlepsza okazała się drużyna z Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini w składzie: Karolina Małolepszy, Kamil Pietrzak, Szymon Kurek, Rafał Kądzielawa, Damian Fudała

Drugie miejsce zajęli uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie, a trzecie młodzież Zespołu Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini.

Zawody odbyły się 28 kwietnia na placu przed Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie. W ich organizacji pomogło Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi Starostwo Powiatowe w Chrzanowie.

(KR)

Fot. Zwycięska drużyna z Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych