We wrześniu V Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych

Zapraszamy do udziału w V Powiatowym Forum Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się 9 września 2016 roku (piątek), na terenie Muzeum Nadwiślański Park Etnograficzny i Zamek Lipowiec w Wygiełzowie, w godzinach 14:00 - 18:00.

Wydarzenie to skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych z powiatu chrzanowskiego aktywnie uczestniczących w rozwoju sektora pozarządowego.

Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych to również okazja do pogłębienia współpracy mająca na celu wymianę doświadczeń, zainicjowanie wspólnych przedsięwzięć, przedstawienie form wsparcia, jak również integrację środowiska organizacji z terenu powiatu chrzanowskiego.

Osoby zainteresowane udziałem w Forum, prosimy o potwierdzenie obecności w spotkaniu do dnia 5 września 2016 roku mailowo na adres: promocja@powiat-chrzanowski.pl bądź telefonicznie tel. 32/ 625 79 46.

Szczegółowe informacje na temat spotkania– tel. 32/ 625 79 46.

V FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH POWIATU CHRZANOWSKIEGO 2016

Nadwiślański Park Etnograficzny i Zamek Lipowiec

DWÓR Z DROGINI

PROGRAM RAMOWY