Apetyt na bieganie - zapraszamy na relację TV Powiat z biegu Parkrun Chrzanów

Co to jest parkrun Chrzanów? To bieg na dystansie 5 kilometrów z pomiarem czasu organizowany co tydzień przez cały rok. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmu TV - Powiat.

Apetyt na bieganie - zapraszamy na relację TV Powiat  z biegu Parkrun Chrzanów

Kiedy organizowany jest bieg?

W każdą sobotę o 9:00 rano.

Gdzie organizowany jest bieg?

Miejsce organizacji biegu to park. Szczegółowe informacje nt. lokalizacji oraz trasy biegu znajdziesz tutaj.

Ile kosztuje udział w biegu?

Nic – udział w biegu jest bezpłatny ale wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji a następnie wydrukowanie i przyniesienie ze sobą nadanego Indywidualnego Kodu Uczestnika. Rejestracja w parkrun jest jednorazowa, tzn. po jej dokonaniu możesz wziąć udział w dowolnej liczbie biegów w dowolnej lokalizacji parkrun w Polsce lub na świecie.

Kliknij na poniższy link w celu dokonania rejestracji:

Jak szybko muszę biec?

W ramach parkrun wszyscy biegamy dla własnej satysfakcji, dlatego każdy biegnie własnym tempem. Bez względu na to, jakie ono jest – zapraszamy!

parkrun Chrzanów istnieje dzięki wolontariuszom!

parkrun jest w całości organizowany przez wolontariuszy. Jeżeli chcesz wesprzeć organizację biegów odwiedź sekcję Wolontariusze i wyślij swoje zgłoszenie na adres chrzanowwolontariusze@parkrun.com