Marta Bizoń gwiazdą na Dniu Seniora

Prawie tysiąc osób z powiatu chrzanowskiego bawiło się podczas tegorocznego Dnia Seniora. Gwiazdą wieczoru była Marta Bizoń.

Marta Bizoń gwiazdą na Dniu Seniora

Hasłem przewodnim imprezy były obchody 100-lecia odzyskania Niepodległości.

W trakcie zabawy Janusz Szczęśniak Starosta Chrzanowski wraz z Iwoną Gibas, Dyrektor biura Wicepremier Beaty Szydło oraz Senatorem Andrzejem Pająkiem uroczyście wręczyli nagrodę "Bonum facere” - dla osoby zasłużonej w budowie społeczeństwa obywatelskiego powiatu chrzanowskiego -  społeczniczce Jolancie Głowacz.

Dziękujemy sponsorom:

Bankowi BGŻ BNP Paribas, Bankowi Spółdzielczemu w Chrzanowie, Dyrektorom Klubu Oriflame: Małgorzacie i Wojciechowi Garlińskim, Drukarni Dual w Balinie, Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej Sp. z o.o.

Wszystkim Gminom Powiatu Chrzanowskiego.

Służbom czuwającym nad bezpieczeństwem: OSP Luszowice, OSP Grojec, Komendzie Powiatowej Policji w Chrzanowie, OSP Chrzanów zapewniającej opiekę medyczną, a także Firmie Ochroniarskiej ERA Sp. z o.o.

Dziękujemy również wolontariuszom: uczniom II Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie i uczniom Zespołu Szkół Ekonomiczno - Chemicznych w Trzebini.