Aktualizacja Strategii Rozwoju Powiatu Chrzanowskiego

Pragniemy zaprezentować Państwu roboczą wersję dokumentu pn. „Strategia Rozwoju Powiatu Chrzanowskiego”.

Materiał ten został opracowany przez Konwent Strategiczny podczas spotkań warsztatowych inicjowanych przez władze Powiatu Chrzanowskiego. Warsztaty odbywały się w okresie od października do grudnia 2005 r. W skład Konwentu weszli przedstawiciele samorządu, dyrektorzy placówek oświatowych, przedsiębiorcy, działacze społeczni, a także przedstawiciele organizacji pozarządowych. Pełna lista uczestników warsztatów zamieszczona jest poniżej. Rolę moderatora całego procesu została powierzona Małopolskiemu Instytutowi Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie.

Pobierz:

- Robocza wersja dokumentu pn. "Strategia Rozwoju Powiatu Chrzanowskiego"