Awans zawodowy nauczycieli

Kolejni nauczyciele szkół powiatowych z wynikiem pozytywnym zdali egzamin na nauczyciela mianowanego.
Awans zawodowy nauczycieli

W sesji zimowej przed komisją egzaminacyjną, której przewodniczył Jerzy Fraś, Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu stanęły cztery osoby:

1. Urszula Kulisiewicz – nauczyciel Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Chrzanowie
  2. Barbara Tukaj nauczyciel Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Chrzanowie
  3. Katarzyna Pilch – nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie
  4. Katarzyna Teresak – nauczyciel Zespołu Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Trzebini.

Dnia 11 stycznia 2006 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Chrzanowie Starosta Chrzanowski Kazimierz Boroń, wręczył nowo mianowanym nauczycielom akty nadania stopnia awansu nauczyciela mianowanego.

Następnie nauczyciele złożyli uroczyste ślubowanie:
Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej,
kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.
Tak mi dopomóż Bóg

które przeprowadziła Wicestarosta Stanisława Klimczak.
W drugiej części Wizytator Kuratorium Oświaty w Krakowie Ewa Baran wręczyła akty nadania stopnia nauczyciela dyplomowanego Ewie Wrześniewskiej, która pełni funkcję v-ce dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Trzebini oraz dyrektorowi Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Chrzanowie – Jerzemu Walczakowi.

Zobacz galerie