Nagrody wręczone

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się 25 stycznia w budynku Starostwa Powiatowego w Chrzanowie miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w ramach „konkursu na najładniejszą wystawę lub dekorację świąteczno-noworoczną”.

Nagrody wręczone

Laureaci konkursu otrzymali ręcznie zrobione bombki, które zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe. Wręczenia nagród dokonali Starosta Chrzanowski - Kazimierz Boroń oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Chrzanowskiego - Antoni Liszka, który był jednocześnie pomysłodawcą całego przedsięwzięcia. Obaj panowie wyrazili głębokie zadowolenie z efektu podjętej inicjatywy oraz nadzieję iż jest to dopiero skromny początek większego przedsięwizięcia.

Zobacz galerie

Przeczytaj również: