Rekrutacja do Valeo Lighting System

Chrzanowski oddział firmy Valeo Lighting System w miniony czwartek i piątek przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Chrzanowie przeprowadził kolejną rekrutację pracowników.

Rekrutacja do Valeo Lighting System

W testach sprawdzających wiadomości teoretyczne kandydatów na stanowisko operatora produkcji wzięło udział blisko 200 osób, z których po zakończeniu procesu selekcji zatrudnienie znajdzie ok. 60. Rekrutacja, która odbyła się 2 i 3 lutego w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Chrzanowie to dopiero I etap. Kolejnym jest rozmowa kwalifikacyjna oraz testy sprawdzające spostrzegawczość oraz umiejętności manualne. Według Sary Paleczny oraz Miłosława Hetnała, osób odpowiedzialnych za pozyskanie nowych pracowników cały proces selekcji powinien potrwać ok. 4 tygodni.