16 Krakowski Salon Turystyczny

W dniach 7-9 kwietnia 2006 r. w dawnym hotelu Forum w Krakowie przy ul. Konopnickiej 28 odbędzie się juz 16 edycja Krakowskiego Salonu Turystycznego.

16 Krakowski Salon Turystyczny

W tegorocznej edycji targów, powiat chrzanowski reprezentowany będzie przez Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, Urząd Miejski w Alwenii, Urząd Miejski w Chrzanowie, Urząd Gminy Libiąż oraz Urząd Miasta w Trzebini.

16 Krakowski Salon Turystyczny obfitować będzie w liczne imprezy towarzyszące, m.in. planowana jest prezentacja historycznych wozów strażackich Małopolskiego Muzeum Pożarnictwa z Alwerni. Licznie stawią się również delegacje zagraniczne, m.in. z Australii, Chin, Chorwacji, Grecji, Niemiec oraz Węgier.

do odwiedzenia stoiska

powiatu chrzanowskiego