Szkolenie dot. energii odnawialnych

Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć „ENERGIE CITÉS” oraz Starostwo Powiatowe w Chrzanowie pragną zaprosić do udziału w szkoleniu pt.: „Energia odnawialna – transfer wiedzy i technologii dla regionalnych strategii innowacyjnych”, które rozpocznie się w dniu 26.04.2006 r. (środa) o godz. 10.00 – w Młoszowej, w Zespole Pałacowo-Parkowym Akademii Ekonomicznej, ul. Florkiewicza 1.

Szkolenie dot. energii odnawialnych

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Szkolenie przeznaczone jest dla burmistrzów, wójtów i pracowników urzędów miast i gmin powiatu chrzanowskiego odpowiedzialnych za inwestycje z zakresu energii odnawialnych i ochrony środowiska oraz dla przedstawicieli przedsiębiorstw z branży energetyki odnawialnej oraz nauczycieli biologii i uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Pragniemy zachęcić samorządy do zacieśnienia współpracy z przedsiębiorcami w celu rozwoju energetyki odnawialnej w województwie małopolskim.

Program szkolenia obejmuje 7 wykładów dotyczących możliwości wykorzystania energii wiatrowej, słonecznej, wodnej, geotermalnej, biomasy oraz wykorzystania pomp ciepła w Małopolsce, możliwości finansowania inwestycji oraz przykładów zrealizowanych przedsięwzięć i technologii innowacyjnych.

Wykłady poprowadzą eksperci z Akademii Górniczo – Hutniczej oraz specjaliści z dziedziny energetyki odnawialnej z dużym doświadczeniem inwestycyjnym.

Szkolenie to jest częścią projektu pt.: „Energia odnawialna – transfer wiedzy i technologii dla regionalnych strategii innowacyjnych”, które obejmuje m.in. przeprowadzenie 22 szkoleń we wszystkich powiatach województwa małopolskiego, stworzenie internetowej bazy danych z zakresu energetyki odnawialnej, wydanie poradnika przeznaczonego dla sektora prywatnego oraz przeprowadzenie 6 miesięcznych staży dla absolwentów uczelni małopolskich.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa.

Pobierz:

Karta Zgłoszeniowa

Kontakt:
Paweł Woźniak
Polska Sieć ,,Énergie Cités”
ul. Floriańska 55/7, 31-019 Kraków
tel. (0 12) 429 17 95