Serdecznie zapraszamy mieszkańców Powiatu na I Dożynki Powiatowe 2006

Starosta Chrzanowski oraz Burmistrz Miasta Trzebini zapraszają na I Dożynki Powiatowe, które odbędą się w 3 września 2006 r. na Błoniach Karniowickich.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Powiatu na I Dożynki Powiatowe 2006

Impreza prowadzona przez konferansjerów, Panią Edytę Gromadzik oraz Pana Zbigniewa Klatkę,  bogata będzie w liczne atrakcje artystyczne i kulturalne. Program Dożynek przewiduje występy Kół Gospodyń Wiejskich, degustacje przysmaków regionalnych, konkurs na Najładniejszy Wieniec Dożynkowy. Starostami I Dożynek Powiatowych w Karniowicach będą  Pani Sabina Stryczek i Pan Wojciech Sikora.
     Zapraszamy do odwiedzenia punktów promocyjnych, na których prezentować będą się koła łowieckie, pszczelarskie, wędkarskie, agencje okołorolnicze, gminy powiatu, jak również sponsorzy imprezy.
     Część artystyczną imprezy uświetni występ Teatru Ludowego TRADYCJA oraz zespołu góralskiego U BACY połączony z zabawą taneczną.

Zobacz mapę dojazdu