V Ekstremalny Rajd Orła 2006

W dnia 9 i 10 września 2006 r. obędzie się V Ekstremalny Rajd Orła. Organizatorami imprezy są: Klub Sportowy „Orły” Chrzanów, Urząd Miasta Trzebinia oraz Fundacja „Energetyka na Rzecz Polski Południowej”. Starosta Chrzanowski Kazimierz Boroń objął patronat nad imprezą oraz ufundował nagrody dla najstarszego i najmłodszego uczestnika rajdu.

V Ekstremalny Rajd Orła 2006

Rajd odbędzie się na terenie Ziemi Chrzanowskiej i Krzeszowickiej. Start oraz meta zlokalizowane będą na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego w Młoszowej leżącego w gminie Trzebinia (2 km na wschód od centrum Trzebini, przy trasie nr 79). Zawody będą rozgrywane w następujących kategoriach:

• MASTERS (zespoły 4-osobowe; co najmniej jedna kobieta)
  • SENIOR (zespoły 2-osobowe: mężczyźni)
  • MIX (zespoły 2-osobowe: kobieta i mężczyzna lub 2 kobiety)
  • WETERAN (zespoły 2-osobowe: suma wieku >80 lat)
  • JUNIOR (zespoły 2-osobowe: 14-18 lat)
  • OPEN  I (zespoły 2-osobowe lub większe)
  • OPEN  II (zespoły 2-osobowe lub większe)

www.ero.2006.prv.pl

KLUB SPORTOWY "ORŁY" CHRZANÓW