Spotkanie z gośćmi z Kanady

Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak spotkał się we wtorek z grupą polskiej młodzieży z Toronto.
Spotkanie z gośćmi z Kanady

Głównym celem istnienia grupy jest pomoc młodym ludziom, którzy z różnych powodów zagubili się w życiu, często mają problemy z alkoholem i narkotykami. Poprzez wspólne, przebywanie, pracę i modlitwę wracają do równowagi i znajdują swoje miejsce w życiu.

Młodzi ludzie, z których przeważająca większość to Polacy, którzy jakiś czas temu wyjechali za granicę opowiadali o sobie, swojej pracy charytatywnej. Duża część z nich była pierwszy raz w kraju od czasu wyjazdu. Podczas spotkania młodzież wykonała kilka piosenek po angielsku oraz jedną po polsku. Starosta Chrzanowski otrzymał pamiątkową koszulkę, natomiast goście  na koniec spotkania zostali obdarowani materiałami promocyjnymi.