Trzebińska poradnia ma 25 lat

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Trzebini obchodziła jubileusz 25-lecia. Za wieloletnie wsparcie dzieci z problemami dziękowali pracownikom poradni samorządowcy gminni i powiatowi oraz przedstawiciele lokalnej oświaty.

Trzebińska poradnia ma 25 lat

Pani dyrektor Irenie Fudale (druga od lewej) załoga dziękowała za wsparcie

17 marca, podczas obchodów jubileuszowych, starosta Janusz Szczęśniak przekazał na ręce pani dyrektor poradni tablicę upamiętniającą tegoroczny jubileusz. Wiceburmistrz Trzebini Wiesław Pierzchała życzył personelowi trzebińskiej poradni cierpliwości, a dyrektor chrzanowskiego Zarządu Szkół i Przedszkoli Tadeusz Kołacz winszował młodzieńczego entuzjazmu.
Personel poradni dziękował Irenie Fudale, dyrektorowi PPP w Trzebini, za wieloletnią współpacę.
- Twoja serdeczność i pomoc jest bezcenna. Dzisiejsze święto nie miałoby takiej doniosłości bez Twojego zaangażowania - zaznaczyły pracownice wręczając swojej szefowej bukiet kwiatów.

Irena Fudała dziękowała swoim pracownicom za twórcze myślenie. Podziękowania adresowała również do wielu instytucji współpracujących z poradnią. Podkreślała jak ważna była dla tej placówki ubiegłoroczna przeprowadzka z budynku przy ul. Św. Stanisława do nowego lokum w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Trzebini.
(KR)