Wspominali 1 września

Kombatanci spotkali się w 71. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Młodzieży, która śpiewała z nimi żołnierskie pieśni, powtarzali:
- Szanujcie wolność i uczcie się języków obcych. W czasach pokoju otworzą wam okno na świat, w czasie wojny mogą nawet uratować życie.

Wspominali 1 września

Kombatanci i uczniowie chrzanowskiego PCE spotkali się w starostwie

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Związków Kombatantów Rzeczpospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych z Chrzanowa, Trzebini , Libiąża, Alwerni i Babic, członkowie Światowego Związku Żołnierzy AK Chrzanów, przedstawiciele Związku Inwalidów Wojennych RP Chrzanów, a także starosta chrzanowski, nauczyciele i uczniowie Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Chrzanowie.