Chrzanowscy szczypiorniści wicemistrzami Polski

Zawodnicy Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego zajęli II miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej Młodzików o Puchar Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

- Ranga tego miejsca jest ogromna  – podkreśla trener drużyny Michał Gacek.

Chrzanowscy szczypiorniści wicemistrzami Polski

Fot. Z archiwum PMOS Chrzanów

W walce o złoto w dramatycznym meczu finałowym z Agrykolą Warszawa szczypiorniści libiąskiej sekcji piłki ręcznej przegrali dopiero w rzutach karnych.  W normalnym czasie gry mecz zakończył się remisem 22:22.
Jan Orlicki został najlepszym środkowym Mistrzostw, a Mateusz Buzdygan najlepszym bramkarzem.

W galerii zdjęcia z czerwcowego posiedzenia Rady Powiatu Chrzanowskiego, podczas którego starosta Adam Potocki oraz przewodniczący rady Andrzej Uryga wręczyli upominki zawodnikom PMOS-u