Wirtualny spacer po starostwie

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po Starostwie Powiatowym w Chrzanowie.

Wirtualny spacer po starostwie

Z okazji jubileuszu 10 – lecia samorządów powiatowych Związek Powiatów Polskich podjął się współrealizacji projektu, którego celem jest stworzenie wizualizacji wszystkich starostw. Przedsięwzięcie to stanowi kolejny etap w rozwoju społeczeństwa informacyjnego i polega na  wykonaniu prezentacji panoramicznych starostwa powiatowego/miasta na prawach powiatu, a następnie wprowadzeniu go w interaktywny system, który zlokalizowany jest na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.zpp.pl i www.wirtualnykraj.pl.