22 Krakowski Salon Turystyczny za nami

Odbywający się w dniach 30-31.03.2012 r. Karkowski Salon Turystyczny jak w roku poprzednim gościł w Galerii Bunkier Sztuki na Placu Szczepańskim. Na wspólnym stoisku Ziemia Chrzanowska prezentowały się: Gmina Alwernia, Libiąż, Trzebinia oraz Powiat Chrzanowski.

22 Krakowski Salon Turystyczny za nami

Fot. Stoisko ziemi chrzanowskiej

Zwiedzających nasze stoisko kusiła loteria „Każdy los wygrywa” oraz degustacja „Ziemniaków po cabańsku” wpisanych na listę produktów tradycyjnych Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Podczas dwóch dni targów można było spróbować regionalnej kuchni, wziąć udział w licznych konkursach i loteriach, skorzystać z oferty biur podróży a także uczestniczyć w seminariach podróżniczych.