W PCKU dyskutowano o kondycji przedsiębiorstw

W imieniu Zarządu oraz całego zespołu Ekoconsultant i IT Vision, Starostwa Powiatowego oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Chrzanowie pragniemy serdecznie podziękować Państwu za udział w konferencji, „Wsparcie dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw”, która odbyła się 15 marca w Chrzanowie.

W PCKU dyskutowano o kondycji przedsiębiorstw

Fot. Konferencja odbyła się w PCKU w Chrzanowie

Jej celem było m.in. zaprezentowanie małopolskim przedsiębiorcom szans, jakie stwarza korzystanie z projektu doradczego „Twój biznes, nasze wsparcie – doradztwo dla MŚP”. Spotkanie było również okazją do wymiany spostrzeżeń związanych z kondycją przedsiębiorstw regionu w obliczu kryzysu oraz metod radzenia sobie z wyzwaniami, z jakimi mogą się one zetknąć. Część programu została poświęcona tematyce wprowadzania innowacji w MŚP. Chrzanowscy przedsiębiorcy zapoznali się również z najbardziej aktualnymi propozycjami, jakie w zakresie podnoszenia kwalifikacji pracowników oferuje Powiat Chrzanowski oraz Powiatowy Urząd Pracy.

Mamy nadzieję, że prezentowane zagadnienia okażą się pomocne w dalszym rozwijaniu biznesu. Podsumowując konferencję, chcielibyśmy zachęcić do udziału w projekcie doradczym, w ramach którego mogą Państwo skorzystać z 50% dofinansowania. Prosimy o zarejestrowanie się na platformie doradczej http://portal.doradztwomsp.pl/.

Tekst: Karolina Piątek