Konkurs Przedsiębiorca Roku rozstrzygnięty

Plebiscyt organizowany przez Chrzanowską Izbę Gospodarczą ma na celu wyłanianie najlepszych przedsiębiorców powiatu chrzanowskiego w kategoriach: budownictwo, handel, produkcja.

Konkurs Przedsiębiorca Roku rozstrzygnięty

Fot. Gracjan Noworyta

Tegoroczną Galę Przedsiębiorczości z rozstrzygnięciem konkursu Przedsiębiorca Roku zorganizowano 29 marca w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzanowie. Spotkaniu  patronowali marszałek województwa Marek Sowa i starosta chrzanowski Adam Potocki.

Organizatorzy konkursu przyjęli na wniosek przedsiębiorców zasadę nominowania i nagradzania w  dwóch kategoriach: dla firm zatrudniających do 10 pracowników i dla firm zatrudniających powyżej 10 pracowników.

- Nasz konkurs  cieszy się prestiżem i poważaniem. Jest odbierany jako najważniejsza impreza gospodarcza Małopolski Zachodniej. Nominacje i nagrody - statuetki są symbolem najwyższego uznania za skuteczną, całoroczną pracę firm i ich właścicieli – podkreśla Stefan Adamczyk, prezes Chrzanowskiej Izby Gospodarczej.

Czy wiesz, że…

Chrzanowska Izba Gospodarcza powstała w 2001 roku jako Stowarzyszenie Przedsiębiorców Prywatnych w Trzebini, zrzeszające podmioty gospodarcze z powiatu chrzanowskiego. Od początku podejmuje działania zmierzające do rozwoju przedsiębiorczości w różnych formach organizacyjnych, gromadzi i upowszechnia informacje dotyczące nawiązywania kontaktów gospodarczych, udziela podmiotom gospodarczym pomocy w rozwiązywaniu problemów. Wszelkie działania podejmowane przez Chrzanowską Izbę Gospodarczą ukierunkowane są na wspieranie i promocję firm członkowskich, ale nie tylko. W wielu organizowanych  projektach uczestniczą także firmy nie zrzeszone, instytucje, organizacje, itp.

Autorem zdjęć w galerii jest Gracjan Noworyta