Powiatowe Targi Edukacyjne w chrzanowskim PCKU

30 kwietnia odbyły się w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego targi edukacyjne, w których wzięli udział gimnazjaliści powiatu chrzanowskiego.

Powiatowe Targi Edukacyjne w chrzanowskim PCKU

Po raz trzeci Fundacja Krok Naprzód z Chrzanowa przy wsparciu powiatu chrzanowskiego pomagała gimnazjalistom z obszarów wiejskich powiatu chrzanowskiego w przygotowaniu się do podjęcia decyzji o wyborze własnej ścieżki edukacyjno – zawodowej  w ramach projektu  „Co dalej gimnazjalisto III”, który realizowany był w terminie 1.02 – 30.04.2012 w ramach Działania 9.5 Oddolne inicjatywy na obszarach wiejskich Priorytetu IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Fundacja Krok Naprzód na realizację działań otrzymała dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.