UWAGA KIEROWCO!

W dniu 30 maja 2012 roku planowane jest czasowe otwarcie części obiektu M33 w Chrzanowie nad autostradą A4 Katowice – Kraków w ciągu drogi krajowej DK79 w relacji Chrzanów – Trzebinia ( wraz z łącznicami Katowice – Trzebinia i Chrzanów –Katowice).

UWAGA KIEROWCO!

Informujemy kierowców, iż ruch z kierunku Trzebinia-Chrzanów odbywać się będzie wg. dotychczasowego objazdu tj. przez węzeł „ Balin”.

Natomiast w dniu 31.05.2012 r. zostanie zamknięty nawrót na przejeździe awaryjnym PA10 w km 376+266 autostrady.

Powyższa zmiana ma charakter czasowy. W lipcu br. przewidywany jest powrót do obecnej organizacji ruchu.

Całkowita likwidacja utrudnień w ruchu w rejonie obiektu M33 planowana jest na koniec września 2012 roku.

Informację przekazana przez Firmę PAVIMENTAL POLSKA sp.z o.o., Oddział Trzebinia - ul. Słowackiego 49.