Do Szkolnej Ligi Strzeleckiej przystąpiło 27 uczniów reprezentujących następujące szkoły oraz kluby :
-
I LO Chrzanów
-
II LO Chrzanów
-
ZSTU Trzebinia
-
PSLO Trzebinia
-
ZHP Chrzanów
Liga składa się z czterech rund w których zawodnicy oddawali po 20 strzałów z karabinków pneumatycznych, suma punktów uzyskanych z wszystkich rund wyłoniła zwycięzców turnieju w poszczególnych kategoriach.
Wyniki I Edycji Szkolnej Ligi Strzeleckiej pod Honorowym Patronatem Starosty Chrzanowskiego
Kategoria dziewcząt
I miejsce Syndia Dusza
II miejsce Angela Bury
III miejsce Dominika Perz
Kategoria chłopców
I miejsce Paweł Brzózka
II miejsce Paweł Wysowski
III miejsce Kacper Groń
Kategoria drużynowa dziewcząt
I miejsce PSLO Trzebinia KL. I b
II miejsce II LO Chrzanów
III miejsce PSLO Trzebinia
Kategoria drużynowa chłopców
I miejsce PSLO Trzebinia KL. II b
II miejsce I LO Chrzanów
III miejsce ZSTU Trzebinia
Kategoria zespołowa
I miejsce PSLO Trzebinia KL. I b
II miejsce PSLO Trzebinia KL. II b
III miejsce II LO Chrzanów
Zwycięzcy poszczególnych rund
I Runda Edwin Harmata pkt. 178
II Runda Syndia Dusza pkt. 168
III Runda Syndia Dusza pkt. 155
IV Runda Paweł Brzózka pkt. 141
Klasyfikacja Generalna Szkolnej Ligi Strzeleckiej 2012/2013 r.
Kategoria Dziewcząt:
Miejsce |
Imię Nazwisko |
Szkoła |
Wyniki |
1 |
Syndia Dusza |
PSLO Trzebinia |
553 |
2 |
Angelika Bury |
II LO Chrzanów |
538 |
3 |
Dominika Perz |
PSLO Trzebinia |
536 |
4 |
Patrycja Habierska |
II LO Chrzanów |
523 |
5 |
Joanna Dudzińska |
PSLO Trzebinia |
483 |
6 |
Nadia Matusik |
PSLO Trzebinia |
475 |
7 |
Paulina Knapik |
PSLO Trzebinia |
470 |
8 |
Monika Dyląg |
ZSTU Trzebinia |
466 |
9 |
Barbara Smółka |
ZSTU Trzebinia |
403 |
10 |
Karolina Rodzik |
PSLO Trzebinia |
398 |
Kategoria Chłopców:
Miejsce |
Imię Nazwisko |
Szkoła |
Wyniki |
1 |
Paweł Brzózka |
I PSLO Trzebinia |
606 |
2 |
Paweł Wysowski |
ZSTU Trzebinia |
537 |
3 |
Kacper Groń |
I LO Chrzanów |
523 |
4 |
Stanisław Stanach |
I LO Chrzanów |
523 |
5 |
Mateusz Bartosik |
PSLO Trzebinia |
518 |
6 |
Adam Trębacz |
PSLO Trzebinia |
506 |
7 |
Piotr Wójcik |
II LO Chrzanów |
466 |
8 |
Krystian Kamieniarz |
ZSTU Trzebinia |
442 |
9 |
Remigiusz Woźniak |
II LO Chrzanów |
423 |
10 |
Edwin Harmata |
ZHP Chrzanów |
407 |
11 |
Rafał Kądzielawa |
ZSTU Trzebinia |
379 |
12 |
Patryk Bąba |
PSLO Trzebinia |
370 |
13 |
Krzysztof Elwart |
I LO Chrzanów |
338 |
14 |
Dawid Harmata |
ZHP Chrzanów |
247 |
Drużynowo Dziewczęta:
Miejsce |
Szkoła |
Imię Nazwisko |
Wyniki |
1 |
PSLO Trzebinia IB |
Syndia Dusza Dominika Perz |
1089 |
2 |
II LO Chrzanów II |
Angelika Bury Patrycja Habierska |
1061 |
3 |
PSLO Trzebinia |
Palina Knapik Nadia Matusik |
945 |
4 |
PSLO Trzebinia II B |
Joanna Dudzińska Karolina Rodzik |
881 |
5 |
ZSTU Trzebinia |
Barbara Smółka Monika Dyląg |
869 |
Drużynowo Chłopcy:
Miejsce |
Szkoła |
Imię i Nazwisko |
Wynik |
1 |
PSLO Trzebinia IIB |
Paweł Brzózka Mateusz Bartosik |
1124 |
2 |
I LO Chrzanów |
Stanisław Stanach Kacper Groń |
1046 |
3 |
ZSTU Trzebinia |
Krystian Kamieniarz Paweł Wysowski |
979 |
4 |
PSLO Trzebinia IB |
Adam Trębacz Patryk Bąba |
876 |
5 |
II LO Chrzanów |
Remigiusz Woźniak Piotr Wójcik |
869 |
6 |
ZHP Chrzanów |
Edwin Harmata Dawid Harmata |
628
|
Zespołowo:
Miejsce |
Szkoła |
Wyniki |
1 |
PSLO Trzebinia IB |
4916 |
2 |
PSLO Trzebinia IIB |
4835 |
3 |
II LO Chrzanów |
4598 |
4 |
ZSTU Trzebinia |
4531 |
5 |
PSLO Trzebinia |
4285 |
Zdjęcia - PZ LOK Chrzanów